Kierunek – Białoruś

In Białoruś by OliLeave a Comment

Osoby, które czekają na kolejny odcinek wspomnień z Indii chciałbym poprosić o cierpliwość. Jestem w trakcie pisania, jednak nie udało mi się wyrobić przed obecnym wyjazdem. Dziś ruszam w drogę, przemieszczam się z Krakowa do Warszawy, aby jutro z rana wyruszyć do Białegostoku. Z dwójką kompanów wybieramy się na kilka dni na Białoruś.

Dzięki dekretowi Łukaszenki na okres między 25 kwietnia a 31 maja wprowadzony został ruch bezwizowy. Nie trzeba też, koniecznego zazwyczaj, specjalnego ubezpieczenia. Okazja często czyni podróżnika, więc plecak spakowany czeka i jutro przekroczymy  granicę. Nasz wyjazd będzie krótki, bo już w niedzielę musimy wracać do kraju. Mamy jednak zamiar zwiedzić Grodno, Nowogródek, Mińsk oraz Brześć. Wyjazd z namiotem, czyli to, co lubię najbardziej.

Oczywiście skorzystamy także z zakupionego biletu i w piątkowy wieczór będziemy ściskali kciuki za Szwajcarów bądź Finów w meczu w nowej Minsk Arena. Sam mecz będzie dla mnie okazją, aby po raz pierwszy w życiu zobaczyć hokej na żywo.

Po powrocie możecie spodziewać się zdjęć oraz relacji. Jeśli macie jakieś pytania, to zapraszam do wpisywania w komentarzach. Postaram się odpowiedzieć. I zachęcam do wyjazdu, bilety ciągle można kupować tutaj 

 
Kilka linków: 
 
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments